Interne resultater

  2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003
Klubbmesterskap bane:                  

Kl. 3-5 nr. 1, Lottopokalen

  Odd Martin
Nythe 347
Odd Martin Nythe 344 Jan Håkon Hensel 342 Odd Martin Nythe 345 Odd Martin Nythe 343 Odd Petter Nythe 344 Kurt Arne Berglund 339 Lars Bugge 344

Kl. 3-5 nr. 2, Formannens premie

  Ove Hagen
243
Kay Pettersen, 343 Odd Martin Nythe 340 Jan Håkon Hensel 341 Lars Bugge 341 Jan Håkon Hensel 338 Lars Bugge 338 Odd Petter Nythe 338
Kl.V55   Odd Petter
Nythe 339
Kåre Bakken 228 Kåre Bakken 338 Kåre Bakken 337  Kåre Bakken 340 Knut Vik 340 Kåre Bakken 341 Kåre Bakken 335
Kl. V65   Kåre Bakken
346
Torunn Aaslund 333 - Torunn Aaslund 318        
Kl. V73   - Knut Vik 346            
Kl. 1   -   Sverre Kahrs 229 Sverre Kahrs 195 Vidar Gullerud 221 - Mette Wilhelmsen 209 Vidar Gullerud 217
Kl. 2   Finn Bjørnstad
227
Finn Bjørnstad 208 Finn Bjørnstad 230          
Kl. R   Tobias Eskelund
Johansen 340
Sindre Andersen 343 Kristine Johannessen 343 Anniken Karlsen 335 Mikkel Bjerknæs 345 Mikkel B. Bjerknæs 343 Martin Johannesen 325 Signe Berntsen 347
Kl. ER   Sindre Andersen
349
Even Berntsen 344 Kristian Høgmoen 343 Kevin A. Nyaas 339 Peder Holm Løvstad 342 Silje Furnes 350 Silje Furnes 347 Odd Martin Nythe 350
Kl. J   -   Martin Johannessen 335 Signe Berntsen 346 Signe Berntsen 347 Odd Martin Nythe 348 Pia Berntsen 347 Pia Berntsen 343
Klassemedalje kl 5   -   - Odd Martin Nythe - - -  
Klassemedalje kl 4   Kurt Arne Berglund   - - Odd Martin Nythe Morten Bjerknæs Terje Wennersgård  
Klassemedalje kl 3   -   - Terje Wennersgård Jonny Wilhelmsen Trond Johannesen Morten Bjerknæs  
Klassemedalje kl 2   - Finn Bjørnstad - - - Ragnar Lebesbye -  
Klassemedalje kl 1   -   - Sverre Kahrs - - -  
                   
Klubbmesterskap felt:                  

Kl. 3-5 nr. 1, Megalink pokalen

  Jan Håkon Hensel
41/3
Odd Martin Nythe 39 Odd Martin Nythe 41 Odd Petter Nythe 41 Lars Bugge 41 e.o. Kurt Arne Berglund 40 e.o. (odel og eie) Øyvind Johannessen 42 Kurt Arne Berglund 39

Kl. 3-5 nr. 2, Feltpokalen

  Odd Martin Nythe
39/6
Odd Petter Nythe 39 Øyvind Johannessen 38 Odd Martin Nythe 40 Odd Petter Nythe 41 e.o. Lars Bugge 40 e.o. Kurt Arne Berglund 41 Nina Eskelund 36 e.o.
Kl. V55   Knut Vik
16/0
Knut Vik 27 Knut Vik 32 Kåre Bakken 36 Knut Vik 26 Knut Saxebøl 27 Kåre Bakken 36 Kåre Bakken 31
Kl. 1   -   Sverre Kahrs 5          
Kl. 2   -   -          
Kl. V73   Tore Danielsen
39/9
             
Kl. R Tobias Eskelund Johansen
39/9
Tobias Eskelund Johansen
36/6
Sindre Andersen 39 Even Berntsen 39 Even Berntsen 24 Mikkel B Bjerknæs 35 Mikkel B Bjerknæs 30 Martin Johannesen 33/2 Signe Berntsen 27/11
Kl. ER Sindre Andersen
42/10
Sindre Andersen
41/4
Even Berntsen 42 - Mikkel B. Bjerknæs 39 Martin Johannesen 37 Silje Furnes 42 Signe Berntsen 42/9 Jørgen Karlsen 27/13
Kl. J Karl-Emil Ramstad 39/4 - Ole Jørgen Dyrseth 20 - Signe Berntsen 41 Signe Berntsen 40 Odd Martin 42 Odd Martin Nythe 42/6 Pia Berntsen 25/11
                   
Klubbmesterskap 15m:                  

Kl. 3-5

Odd Martin Nythe 246 Ove Hagen
243
Ove Hagen
239
Ove Hagen 238 Odd Martin Nythe 242 Ove Hagen 236 Joakim Tveter 239 Lars Bugge 241 Kurt Arne Berglund 241
Kl. 1 - - Ola Wiig-Hansen 236 Hilde Høgmoen 240 - - - Torhild Johannesen 204 -
Kl. 2 - -              
Kl. V55 Odd Petter Nythe  245 Odd Petter Nythe
245
Tore Danielsen 227 Tore Danielsen 240 Tore Danielsen 229 Kåre Bakken 245 Knut Vik 238 Kåre Bakken 241 Kåre Bakken 241
Kl. R Tobias Eskelund
Johansen 242
Tobias Eskelund
Johansen 240
Chris Aamodt 240 Anniken Karlsen 241 Anniken Karlsen 242 Kristine Johannesen 242 Martin Johannesen 245 Martin Johannesen 238 Karoline Gullerud 243
Kl. ER Sindre Andersen
248
Sindre Andersen
247
Even Berntsen 245 - Kristine Johannesen 248 Martin Johannesen 239 Silje Furnes 246 Silje Furnes 244 Mette B. Bjerknæs 247
Kl. J Even Berntsen
244
- Ole Jørgen Dyrseth 195 Kevin Andre Nyaas 225 Silje Furnes 241 Signe Berntsen 241 Mette B Bjerknæs 244 Odd Martin Nythe 246 Pia Berntsen 238
Kl. V73 Tore Danielsen 244                
Andre:                  
Trenern's pokal   Ove Hagen
17.33
Ove Hagen 15.47 Ragnar Lebesbye 17.15 Ove Hagen 15.03 Trond Johannesen - - -

Steneruds skip II

  Jan Håkon Hensel
102
Jan Håkon Hensel 104 Jan Håkon Hensel 107 Jan Håkon Hensel 109 Odd Martin Nythe 100 Kurt Arne Berglund  95 Kurt Arne Berglund 108 Lars Bugge 98
Steneruds jub. pokal kl R   - - - - - - Martin H. Johannesen 28 -

nr 2

  - - - - - - David N. Råmundal 5  

nr 2

  - - - - - - Peder H. Løvstad 5  
Steneruds jub. pokal kl ER   - - - - - - Signe Berntsen 23 -

nr 2

  - - - - - - Silje Furnes 22  
Steneruds jub. pokal kl J   - - - - - - Odd Martin Nythe 28 -

nr 2

  - - - - - - Pia Berntsen 22  

Gartnerklunken

  Richard Gjersøe
96
Kay Pettersen

99

Kay Pettersen 97

Odd P. Nythe (til odel og eie)

Jonny Wilhelmsen 95 Odd Petter Nythe 99

Odd Martin Nythe  98

Odd Martin Nythe 98 Kay Pettersen 98

Treningspokalen

  Jan Håkon Hensel
479
Jan Håkon Hensel 485 Odd Martin Nythe 489 Odd Martin Nythe 477 Kay Pettersen 476 Lars Bugge 482 Kay Pettersen 482 Ove Hagen 481

Frogn Kommunes pokal III

  Richard Gjersøe
249
Odd Martin Nythe 250 Odd Martin Nythe 250 Kay Pettersen 250 Signe Berntsen 250 Kay Pettersen 250 (odel og eie) Arne Roaldsøy 250 Jan Håkon Hensel 249

Tipper'n 200 m

  Sverre Saxebøl
295
Kay Pettersen 300 Jan Håkon Hensel 292 Arne Roaldsøy 304 Odd Martin Nythe 296 Sverre Saxebøl 295 Knut Vik 306 Tore Danielsen 299
Tipper'n 100 m     Even Berntsen 296 Anniken Karlsen 300 Kevin A. Nyaas Jørgen Karlsen 300 Jørgen Karlsen, 300 Odd Martin Nythe 299 Odd Martin Nythe 300

Arne Roaldsøys vandrepokal

  Richard Gjersøe
1067
Kay Pettersen, 1094 Richard Gjersøe 1071 Arne Roaldsøy 1111 Jonny Wilhelmsen 1074 Ove Hagen 1079 Kay Pettersen 1075 Jan Håkon Hensel 1051
Knepokalen   Kay Pettersen
60
Jan Håkon Hensel, 60 Monica Saxebøl 59 Odd Petter Nythe 60 Lars Bugge 60 Sverre Saxebøl 60 Kay Pettersen 60 Arne Roaldsøy 59 - Odel
Vintipping kl. 5   Kay Pettersen
7 feil
Jan Håkon Hensel 10 feil Jan Håkon Hensel 5 feil Odd M. Nythe    7 feil Odd Petter Nythe   12 feil Jan Håkon Hensel  11 feil Sten Kristensen 5 feil Lars Bugge 6 feil
Vintipping kl. 4   Richard Gjersøe/
Sverre Saxebøl
10 feil
Arne Roaldsøy 10 feil Sverre Saxebøl 11 feil Monica Saxebøl 12 feil Odd Martin Nythe  11 feil Sverre Saxebøl og Ove Hagen 12 feil Arne Roaldsøy 8 feil Richard Gjersøe   11 feil
Vintipping kl. 3   Terje Wennersgård
13 feil
Terje Wennersgård 21 feil - Arne Roaldsøy   10 feil Jonny Wilhelmsen   16 feil - Morten Bjerknæs   18 feil Morten Bjerknæs 30 feil
Vintipping kl. V55   - - Knut Vik 28 feil - Tore Danielsen       40 feil - Knut Vik 15 feil Knut Vik 15 feil
Brustipping kl ASP   - Axel Høydalsnes 18 feil
 
Henrik Kronborg 40 feil - - - Mikkel B. Bjerknæs 16 feil -
Brustipping kl R   - Olav Svalastog og Tobias Eskelund Johansen 10 feil Anniken Karlsen 6 feil - Mikkel B. Bjerknæs 16 feil Mikkel B. Bjerknæs 6 feil - Karoline Gullerud   2 feil
Brustipping kl ER   - Even Berntsen 3 feil - - Bror Nyaas 16 feil - -

Odd Martin Nythe og

Cilie Bruun Hansen 2 feil

Brustipping kl J   - - - - Jørgen Karlsen 7 feil Jørgen Karlsen 0 feil Odd M. Nythe 19 feil -
Forsvarsforeningens pokal     Even Berntsen 246 Anniken Karlsen 249 Signe Berntsen 248 Mikkel B. Bjerknæs 248 Silje Furnes 250 Silje Furnes 248 Odd Martin Nythe 250
Follo Tysklandsvet. premie   -   Knut Vik plassiffer 3 Kåre Bakken plassiffer 2 Knut Vik plassiffer 5 Knut Vik og Knut Saxebøl Kåre Bakken plassiffer 2 Kåre Bakken plassiffer 2
Storskytterens vandretrofe       Jan Håkon Hensel 99 Kay Pettersen 97 Odd Petter Nythe 99 Lars Bugge 98 Jan Håkon Hensel 99 Lars Bugge 100
Anders Juels pokal kl. R   Tobias Eskelund
Johansen 476
Tobias Eskelund Johansen 486 Anniken Karlsen 496 Anniken Karlsen 487 Mikkel B. Bjerknæs 740 Martin Johannesen 740 David N. Råmundal 654 Signe Berntsen 748
Anders Juels pokal kl. ER   Anniken Karlsen
498
Even Berntsen 496 Kristine Johannessen 244 Kevin A. Nyaas 488 Martin Johannesen 729 Silje Furnes 749 Silje Furnes 748 Odd Marin Nythe 750
Anders Juels pokal kl. J   - - Kevin A. Nyaas 477 Signe Berntsen 493 Karoline Gullerud 741 Odd Martin Nythe 747 Odd M. Nythe 738 Pia Berntsen 242
Steneruds statuett kl R   -   - - - - Martin Johannesen 727

Silje Furnes og

Karoline Gullerud 892

Steneruds statuett kl ER   -   - - - - Mette Brandt Bjerknæs 995 Mette B. Bjerknæs 897
Steneruds statuett kl J   -   - - - - Odd Martin Nythe 995 Pia Berntsen 881
Familien Bjerknæs' pokal   Odd Martin Nythe
489
Odd Martin Nythe 486 Odd Martin Nythe 484 Odd Petter Nythe 488